
Круг шліфувальний на керамічній зв'язці ЗАК 64С 150*16*32 F46-F80
226 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 340-28-01
- +380 (67) 501-74-66
- +380 (95) 734-76-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Запоріжабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226 ₴