
Круг відрізний Klingspor 230*2,0*22 A46 EXTRA
125 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 501-74-66
- +380 (95) 734-76-92
Відрізні круги Kronenflex A 24 Extra — універсальні вироби для ручних різальних інструментів
Універсальні відрізні круги Kronenflex A 24 Extra забезпечують ідеальні умови для обробки металу. Ці круги швидко та надійно розрізають, навіть. суцільний матеріал. Стандартний круг має такі переваги:
- висока якість;
- чудове співвідношення ціни та якості;
- агресивне шліфування;
- тривалий термін служби;
- висока твердість.
Завдяки шарам дуже міцної склотканини відрізний круг A 24 Extra особливо добре підходить для використання на ручних машинах.
Високоякісна сировина
Оптимальний вибір зв'язки для зерна, що використовується, забезпечує підвищену агресивність та довгий строк служби.
Краща ефективність
Одержане синтетичним шляхом зерно гарантує незмінно високу ефективність наших продуктів Kronenflex®. Пропонуються три класи якості, які дуже дуже добре підходять для всіх видів використання.
Доведена надійність
Наші відрізні круги перевіряються згідно з положеннями організації з безпеки абразивних виробів (oSa) і гарантують виконання європейської норми безпеки EN 12413.
Області використання- Сталь
- Високоякісна сталь
- Конструкційна сталь
- Кольорові метали
- Литі матеріали
- Камінь
- Пластмаса
- Мінеральні матеріали
- Суцільні матеріали
- Труби
- Полосова сталь
- Металеві листи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Виробник | Klingspor |
| Призначення | Відрізний |
- Ціна: 125 ₴