
Круг пелюстковий повстяний 100*50*М14 (тонкий)
450 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026+380 (63) 340-28-01
- +380 (67) 501-74-66
- +380 (95) 734-76-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круг пелюстковий повстяний призначений для фінішного полірування матеріалів, за допомогою полірувальних порошків і паст.
Сфери застосування: полірування неіржавких сталей, кольорових металів і складних виробів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Абрамат |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головка |
| Матеріал | Повсть |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Шліфувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴