Круг пелюстковий повстяний призначений для фінішного полірування матеріалів, за допомогою полірувальних порошків і паст.
Сфери застосування: полірування неіржавких сталей, кольорових металів і складних виробів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Абрамат |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал | Повсть |
| Тип | Головка |
| Діаметр отвору | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴

Відправка з 14 квітня 2026