14А (53-54С) F24-40 37-41 BFM 80 м/с 2 кл. ДСТУ ГОСТ 21963-2003
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Кобра |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Зачисний |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴
