
Шліфувальна Губка, 4-стор. 68X98X25(Польща) мм P 80
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 340-28-01
- +380 (67) 501-74-66
- +380 (95) 734-76-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальна колодка, еластична, 4-стор. насип Польща (68X98X26) мм P 60 - Р 220( в асортименті)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Purflux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 100 |
| Призначення | Шліфувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴
