
Губка шліфовальна SOFT, 125*89*25 зерно 60(скошена 45 градусів)
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 340-28-01
- +380 (67) 501-74-66
- +380 (95) 734-76-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Губка шлифовальна SOFT, 125*89*25 зерно 60-220(скошена 45 градусів)
Сфери використання: фарба/лак/шпатлівка/дерево
Плоске та вертикальне чотиростороннє використання-завдяки кутовому канту(близько 45 градусів) особливо добре підходить для вузьких загострених контурів заготовок-якісне припасування та розподілення натиску із-за гнучкої серцевини з пористого матеріалу- міцний, піддається миттю та багаторазовому використанню.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 89 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Висота | 25 мм |
| Зернистість | 60 |
| Довжина | 125 мм |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Тип | Брусок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | GoldFlex |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Призначення | Шліфувальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

