
Круг відрізний для металу COBRA 125*1,2*22,23
14,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 340-28-01
- +380 (67) 501-74-66
- +380 (95) 734-76-92
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Круг відрізний для металу COBRA 125*1,2*22,23 |
є змінним елементом для кутових шліфувальних машин. Застосовуються для різання для металу та неіржавкої сталі. Диск має високу продуктивність і великий ресурс роботи. Оснастка виготовляється на сучасному обладнанні під суворим контролем якості.
Таблиця типорозмірів
| Розмір кола, мм | Сфера застосування | Тип кола | Призначення | Макс. частота обертання |
| 125х1,0х22 | Метал і неірж. сталь | 41 | Відрізний | 12500 |
| 125х1,2х22 | Метал і неірж. сталь | 41 | Відрізний | 12500 |
| 125х1,6х22 | Метал і неірж. сталь | 41 | Відрізний | 12500 |
| 150х1,6х22 | Метал і неірж. сталь | 41 | Відрізний | 10200 |
| 180х1,6х22 | Метал і неірж. сталь | 41 | Відрізний | 8500 |
| 230х2,0х22 | Метал і неірж. сталь | 41 | Відрізний | 6650 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кобра |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14,50 ₴